GRAN-BUD | ZAKŁAD KAMIENIARSKI | NAGROBKI RZESZÓW | USŁUGI POGRZEBOWE RZESZÓW

Gran-Bud w Rzeszowie – profesjonalne usługi kamieniarskie

Firma Gran-Bud Grzegorz Bereś z Rzeszowa od wielu już lat świadczy szereg wysokiej jakości usług kamieniarskich. Od początku naszej działalności najbardziej leżała nam na sercu satysfakcja naszych klientów. Tym, co wyróżnia nas spośród innych zakładów, które zajmują się świadczeniem usług związanych z kamieniarstwem, jest wysoka trwałość wytwarzanych przez nas nagrobków czy kostki brukowej, atrakcyjne ceny oraz szybka realizacja powierzonych nam zleceń.

W naszej pracy korzystamy wyłącznie z najtrwalszych oraz estetycznie wyglądających materiałów. Przy tworzeniu grobowców czy nagrobków najczęściej korzystamy z wysoko jakościowego marmuru lub granitu. Ich najważniejszą cechą jest wysoka odporność na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Poza tym materiał ten wyróżnia różnorodna kolorystyka oraz bogata.....

W zakładzie kamieniarskim Gran-Bud zajmujemy się m.in. wytwarzaniem i renowacja nagrobków i grobowców, kostki brukowej i granitowej, liternictwem nagrobkowym oraz wieloma innymi usługami. Zajmujemy się także odnawianiem liter nagrobkowych oraz układaniem kostki brukowej i granitowej. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszą działalnością, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Siedziba naszej firmy znajduje się w Rzeszowie na ul. Polnej 17a oraz na ul. Jesionka 758. Naszą ofertę kierujemy jednak do klientów w całym województwie podkarpackim – m.in. z Rzeszowa, Jasionki i Stobiernej. Serdecznie zapraszamy do nawiązania z nami współpracy!

JAKOŚĆ, TRWAŁOŚĆ, PONADCZASOWE WZORNICTWO

artist